Pomysł na stworzenie Gorzowskiego Centrum Medycznego Medi-Raj powstał w wyniku zapotrzebowania mieszkańców naszego regionu i nie tylko, na opiekę medyczną na najwyższym, europejskim poziomie.

Pacjenci Centrum obsługiwani są przez wysoko wykwalifikowany personel medyczny, dokładający wszelkich starań, aby jak najlepiej zaspokoić wymagania i potrzeby Pacjentów indywidualnych oraz instytucjonalnych i korporacyjnych. Na tle innych placówek leczniczych Medi-Raj wyróżnia się zarówno doświadczonym, fachowym personelem, jak i specjalistycznym sprzętem medycznym.

Gorzowskie Centrum Medyczne Medi-Raj to nowoczesny budynek zlokalizowany w sercu Osiedla Górczyn. To przytulne, wygodne, jasne i kolorowe wnętrza, w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, które emanują wielością barw przy zachowaniu współczesnego wzornictwa.

Dla poprawienia samopoczucia Pacjentów, i aby umilić im oczekiwanie na wizytę, na korytarzach i w toaletach zainstalowano głośniki, z których rozbrzmiewa relaksacyjna muzyka.

Wszystkie lokale użytkowe o łącznej powierzchni 2000 m2 przeznaczone są w całości na usługi medyczne.

.