Będziemy szczepić! Zapisz się na listę

Punkt szczepień przeciwko covid-19 w Centrum Medyczne Medi Raj przy Górczyńskiej.

Przychodnia przy Górczyńskiej w styczniu zacznie proces szczepienia przeciwko covid-19. Placówka jest w pełni zabezpieczona na wysoki poziom zainteresowania gorzowian, także osób spoza miasta.

Medi Raj poza zespołem szczepiącym (lekarz kwalifikujący oraz pielęgniarki wykonujące szczepienie) zapewnia specjalnie przystosowane do szczepień gabinety i poczekalnię przygotowane w wymaganym reżimie sanitarnym. Pacjent na początek trafi do lekarza kwalifikującego potem na szczepienie – cały proces będzie możliwie krótki, tak aby szczepienia prowadzone były sprawnie pod względem organizacyjnym i wysokiego komfortu, także z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Uwaga, placówka zapewnia też swobodę parkowania w miejscu postojowym w bezpośrednim sąsiedztwie przychodni przy Górczyńskiej 17 (mało widoczna zatoczka na jezdni w kierunku ul. Walczaka, przy samym Medi Raju).

Szczepionka chroniąca przed zakażeniem koronawirusem jest bezpieczna, sprawdzona i z powodzeniem stosowana – ma rekomendację specjalistów i zezwolenia na stosowanie wydane przez międzynarodowe organizacje zdrowia.

Na początek szczepienia obejmą niewielką grupę osób – tych, które pracują bezpośrednio w lecznictwie (lekarze, administracja medyczna, osoby ściśle i stale współdziałające z placówkami medycznymi). Ale kilka dni później krąg zainteresowanych szczepieniem będzie się sukcesywnie rozszerzał o kolejne grupy najbardziej narażone na skutki zakażenia covid-19.

Zapisz się na szczepienie do Medi Raju! 

Aby proces przebiegły sprawnie pod względem organizacyjnym placówka medyczna wprowadzi zapisy – służyć do tego będzie specjalny formularz zgłoszeniowy w sieci na stronie www.medi-raj.pl oraz dedykowana dla szczepień infolinia.

Wcześniejsze zapisy służą temu, aby proces szczepień prowadzony był sprawnie, systematycznie, bez niepotrzebnych obciążeń dla pacjentów. Nie czekajcie do ostatniej chwili – zapisujcie się na szczepienie możliwie jak najwcześniej.

Program szczepień obejmuje dorosłych i dzieci od 12 roku życia. Chodzi o osiągnięcie takiego poziomu zaszczepienia, który umożliwi zapanowanie nad pandemią do końca 2021 roku. Szczepienia są bezpłatne i dobrowolne – zapewniają bezpieczeństwo zaszczepionemu i jogo bliskim. Im większa grupa osób zdecyduje się na taką ochronę, tym szybciej pozbędziemy się koronawirusa.

Szczepionka będzie podawana w formie zastrzyku domięśniowego w ramię, w dwóch dawkach – po pierwszej, druga zostanie aplikowana po trzech, czterech tygodniach. Skuteczność szczepionki gwarantowana jest po dwóch dawkach.

szczegółowe informacje o szczepieniach w Medi Raju po 28 grudnia na www.medi-raj.pl

oraz pod numerami telefonów:

Tel. +48 95 78 35 200,
Tel. +48 95 78 35 500