Konkurs z nagrodą od fizjoterapeutów Medi Raju

  • Post category:Aktualności

Rowerowy Gorzów – zespół organizujący m.in. gorzowskie Masy, przygotował konkurs dla swoich fanów. Wśród nagród coś specjalnego od Medi Raju. To rezultat rozpoczętej współpracy fizjoterapeutów przychodni przy Górczyńskiej z promotorami ruchu na rowerze i rozwoju infrastruktury rowerowej w mieście.

DCIM100GOPROGOPR2703.JPG

Rowerowy Gorzów od wielu lat przyczynia się do popularyzacji ruchu rowerowego w przestrzeni miejskiej. Organizuje m.in. Masy Rowerowe czyli popularne przejazdy cyklistów po wyznaczonej trasie w określonym czasie. Chodzi o zwrócenie uwagi na liczbę rowerzystów w Gorzowie, a tym samym podkreślenie wagi inwestycji na rzecz tego typu komunikacji indywidualnej.

Konkurs „Rowerowe selfie”

Rowerowy Gorzów właśnie ogłosił konkurs „Rowerowe selfie” – krótko mówiąc chodzi o zrobienie kilku zdjęć z trasy rowerowej i wysłanie pod wskazany adres mailowy.

tu znajdziesz szczegóły dotyczące konkursu

https://www.rowerowygorzow.pl/konkurs-rowerowe-selfie/?fbclid=IwAR1qR2_Uv2DefcM49RiDHY06ySiRYglYbas-toebcC7QMo6bmR4G9H7Prhs

 

Najważniejsze, aby zdjęcia przesłać od 26 kwietnia do 9 maja 2021 r. na adres mailowy kontakt@rowerowygorzow.pl. Z kolei między 11 maja a 17 maja 2021 r. na stronie https://www.rowerowygorzow.pl/ odbędzie się głosowanie na wszystkie zgłoszone zdjęcia. Wygrają te, które zdobędą najwięcej głosów.

Wśród konkursowych nagród jest voucher zniżkowy o wartości 10% do wykorzystania w ramach usług fizjoterapii w Gorzowskim Centrum Medycznym Medi-Raj, ul. Górczyńska 17, 66-400 Gorzów. Zachęcamy do udziału w konkursie.

Rowerowy Gorzów to inicjatywa społeczna. To sympatycy rowerów, którzy promują ruch rowerowy w Gorzowie poprzez organizację Mas Rowerowych oraz prowadzenie akcji społecznych. Oprócz tego bierzemy czynny udział w konsultacjach związanych z rozwojem infrastruktury rowerowej, a także kontrolujemy jej stan.

(fot. rowerowygorzow.pl)