Krótsze terminy do chirurga!

Małe i duże zabiegi chirurgiczne, konsultacje chirurgiczne, usuwanie zmian skórnych, ale też tele-konsultacje – w zespole Medi Raj nowy chirurg ogólny. To oznacza skrócenie oczekiwania na wizytę. Zarezerwuj termin.

Lek. med. Kamil Jaszczyszyn w gorzowskim Medi Raju przyjmuje pacjentów m.in. w ramach małych i dużych zabiegów chirurgicznych, prowadzi konsultacje chirurgiczne, usuwa zmiany skórne, aplikuje wszywki alkoholowe, ale także prowadzi tele-konsultacje.

Ponadto zajmuje się medycyną estetyczną oraz wykonywaniem zabiegów chirurgicznych oraz udzielaniem porad z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej (anti-aging) i sportowej. Prywatnie, i w ramach pracy zawodowej, podkreśla, że aktywność fizyczna oraz zbilansowana dieta to klucz do długowieczności.

Doktor Jaszczyszyn ukończył Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na kierunku lekarskim. Jest specjalistą chirurgii ogólnej. Działa również w strukturach Państwowego Systemu Medycyny Ratunkowej (w oddziałach ratunkowych oraz zespołach wyjazdowych pogotowia ratunkowego). Na prośbę Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, z uwagi na szerokie doświadczenie, prowadzi zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego z chirurgii.