Młodsza Ty? Tak, zadbaj o to.

  • Post category:Aktualności

Skóra zadbana wygląda młodziej!

Co powoduje, że Twoja cera (skóra twarzy) wygląda na zadbaną?

ODMŁODZENIE SKÓRY, SILNA REGENERACJA, ROZŚWIETLENIE SKÓRY, GŁĘBOKIE NAWILŻENIE, REDUKCJA ZMARSZCZEK, PRZEBARWIEŃ

Skóra starzeje się od 25 rż! Kiedy więc zacząć korzystać z zabiegów biorewitalizujących skórę i czym one są? Zabiegi biorewiatlizacji są sposobem na pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. To przełomowe rozwiązanie dla medycyny estetycznej i kosmetologii pozwalające na duże bezpieczeństwo stosowania i intensywne działanie regeneracyjne
Mając zatem na myśli biorewitalizację skóry, to warto ją stosować profilaktycznie już momentu jej starzenia się , a potem to już działając na problem.
Starzenie się to proces, tak samo procesem jest rewitalizacja skóry, powinna odbywać się permanentnie. Czyli… seria zabiegów, a potem raz na miesiąc zabieg przypominający i… znowu seria.

Jeżeli aplikujesz botox to pamiętaj, że to zabieg, który daje natychmiastowy efekt, paraliżuje mięśnie ale w żaden sposób nie wpływa na kondycję skóry, na jej poprawę!

A zatem mezoterapia, peelingi chemiczne, biorewitalizacja karboksyterapią nie zastępują botoksu- to nie są zabiegi „zamiast”… to są zabiegi uzupełniające, biorewitalizacja skóry sprawia, że te efekty miejscowo podanych wypełniaczy i botoksu są bardziej trwałe, na zadbanej skórze bardziej widoczne.
Zabiegi bioewitalizacji skóry wykonuje się w serii dla osiągnięcia najlepszego efektu.

Działamy tu na głębsze warstwy naskórka a nawet skórę właściwą – w przypadku mezoterapii igłowej w zależności od preparatu, przy pierwszym zabiegu, następuje odżywienie głębszych struktur skóry, gdzie znajdują się sploty naczyniowe, które m.in. wprowadzają substancje aktywne do komórek, gwarantując im prawidłowe odżywienie. Dlatego robiąc jeden zabieg po pierwsze efekt będzie widoczny ale krótkotrwały.

Poddając się serii zabiegów w odstępach około 2-3 tygodniowych działamy cały czas w obrębie głębszych warstw skóry, odżywiamy i wspomagamy nowe komórki, pracujemy nad tym aby pobudzić je do lepszego podziału i jednocześnie by dodać im składników odżywczych zawartych w koktajlach takich jak np. kwas hialuronowy, witaminy z grupy B, witamina F, A, C, antyoksydanty i inne mikroelementy.

Podobnie jest w przypadku karboksyterapii – remodeling skóry zaczyna się od pierwszego zabiegu, włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, mikrokrążenie ulega poprawie lub wznowieniu, następuje odbudowa i odżywienie komórek, a skóra zostaje wygładzona i sprężysta.

Boisz się igieł? Świetnym rozwiązaniem jest terapia PQ Age lub PRX-t33 PRX, który jest produktem medycznym o najwyższej klasie europejskiej. To kwas trójchlorooctowy połączony w odpowiedniej proporcji z nadtlenkiem wodoru. Razem stanowią fantastyczny peeling, który LIFTINGUJE skórę w krótkim czasie. Stosowany samodzielnie – Idealny jako zabieg bankietowy przed wielkim wyjściem.
Docierając peelingiem do środkowej warstwy skóry następuje pobudzenie receptorów do wytwarzania odpowiednich włókien i nawadniania komórek, dzięki czemu otrzymujemy widoczny efekt likwidacji zmarszczek, napięcia i wypchnięcia załamań skóry.

Przy serii zabiegów osiągamy wówczas działanie długotrwałe – ilość zabiegów w zależności od zaleceń i problemu skóry, pozwala na ciągłe wpływanie na funkcjonowanie skóry, zwłaszcza na funkcję odżywczą i regeneracyjną. Po serii zabiegów, skóra dostanie na tyle dużo substancji czynnych, że w efekcie wszystkie warstwy skóry będą odżywione, nawilżone, dzięki czemu struktura skóry ulegnie poprawie. Komórki skóry będą prawidłowo spełniały swoje funkcje.

W celu osiągnięcia najlepszych efektów rekomendujemy procedury łączone mezoterapii igłowej, karboksyterapii, połączenie PRX-T33 z innymi zabiegami estetycznymi np. z mezoterapią frakcyjną (mikronakłuwaniem), igłową z dodatkowym specjalnym preparatem do mezoterapii lub dwutlenkiem węgla aplikowantm w zabiegu karboksyterapii. Efekt synergii sprawia, że w terapii łączonej osiągane są dużo lepsze efekty niż stosując każdą z procedur osobno.

Rezerwacja wizyt, cennik, szczegóły zabiegów:

https://www.moment.pl/nj61de

tel. 608600883

BeautyRaj gabinet 301 III p.
ul. Górczyńska 17 (budynek MediRaju)
Gorzów Wlkp.

ODMŁODZENIE SKÓRY, SILNA REGENERACJA, ROZŚWIETLENIE SKÓRY, GŁĘBOKIE NAWILŻENIE, REDUKCJA ZMARSZCZEK, PRZEBARWIEŃ