Na kanale YouTube też jesteśmy!

  • Post category:Aktualności

Zespół Medi Raju realizuje kilkuminutowe filmy prezentujące usługi medyczne oferowane w Centrum Medycznym przy Górczyńskiej 17. Są tam cenne, podane w zwięzłej formie, informacje o tym, jak pozbyć się dolegliwości. Publikujemy je na kanale YT – Medi Raj TV (kliknij i zobacz).

Przypominamy, na YouTube od kilku miesięcy jest dostępny kanał Medi Raj TV. Stale uzupełniany jest o nowe materiały filmowe. Kolejne już w przygotowaniu… To pomocne informacje dotyczące udostępnianych gorzowianom procedur medycznych. Na kanale Medi Raj TV także najważniejsze dane dotyczące lekarzy specjalistów, rehabilitantów, masażystów przyjmujących w przychodni.

W kolejnych odcinkach podpowiadamy, jak ustrzec się dolegliwości, które są skutkiem chorób cywilizacyjnych. Jest też film o tym, jak radzić sobie z nadmiernym wypadaniem włosów i łysieniem. Nasi fizjoterapeuci wyjaśniają też, co zrobić gdy pojawi się silny ból będący następstwem przesilenia na skutek pracy zawodowej. Premierowy odcinek w całości poświęcony jest terapii dedykowanej bólom kręgosłupa u pracujących w pozycji siedzącej. Z kolei jeden z ostatnich przedstawia metodę na pozbycie się rozstępów czy blizn.

Nie mamy wątpliwości – medycyna, jak żadna inna dziedzina działalności potrzebuje specjalnej oprawy. Pacjenci powinni dobrze wiedzieć, czego oczekiwać od przychodni lekarskiej. Dlatego w przygotowaniu są kolejne filmy.