Najprostszy sposób na szczepienie przeciwko covid-19 w Gorzowie

Punkt szczepień przeciwko covid-19 w Centrum Medycznym Medi Raj przy Górczyńskiej. Ważne! Wypełnij i wyślij formularz na szczepienie. Prosty system zapisów!

Przychodnia przygotowała prosty i przyjazny dla pacjentów system zapisów na szczepienie przeciwko covid-19. Na stronie www.medi-raj.pl już działa specjalny formularz zgłoszeniowy oraz dedykowana dla szczepień infolinia, gdzie jeszcze przed ogłoszeniem terminu pierwszych szczepień pacjenci będą mogli zgłaszać i zapisywać się na listę.

Przejdź do formularza >

Jak działa system?

Pacjent chcący się zaczepić przeciwko covid-19 wypełnia formularz na stronie Medi Raju lub dzwoni na infolinię 957835200 lub  957835500 gdzie rejestracja wprowadza pacjenta na listę szczepień. Gdy będą już znane terminy dostarczenia kolejnych partii szczepionek do placówki, pacjenci z listy otrzymają sms-a z informacją o dacie i godzinie szczepienia.

Nie czekajcie do ostatniej chwili – zapisujcie się na szczepienie możliwie jak najwcześniej. Szczepienia są bezpłatne i dobrowolne, ale – co istotne – zapewniają bezpieczeństwo zaszczepionemu i jogo bliskim. Im większa grupa osób zdecyduje się na taką ochronę, tym szybciej pozbędziemy się koronawirusa.

Jak przebiega szczepienie? 

Szczepionka będzie podawana w formie zastrzyku domięśniowego w ramię, w dwóch dawkach – po pierwszej, druga zostanie aplikowana po trzech tygodniach. Skuteczność szczepionki gwarantowana jest po dwóch dawkach. Pacjent na początek trafi do lekarza kwalifikującego potem na szczepienie – cały proces będzie możliwie krótki, tak aby szczepienia prowadzone były sprawnie pod względem organizacyjnym i wysokiego komfortu, także z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Medi Raj poza zespołem szczepiącym (lekarz kwalifikujący oraz pielęgniarki wykonujące szczepienie) zapewnia specjalnie przystosowane do szczepień gabinety i poczekalnię przygotowane w wymaganym reżimie sanitarnym. Uwaga, placówka zapewnia też swobodę parkowania w miejscu postojowym w bezpośrednim sąsiedztwie przychodni przy Górczyńskiej 17 (mało widoczna zatoczka na jezdni w kierunku ul. Walczaka, przy samym Medi Raju).

szczegółowe informacje o tym jak się zaszczepić w Medi Raju na www.medi-raj.pl oraz pod numerami telefonów:

tel. 957835200

tel. 957835500