Nie masz kiedy zadbać o zdrowie? Błąd. Medi Raj działa też w soboty!

Pediatra, kardiolog, masażysta oraz diagnostyka – RTG, USG oraz punkt pobrań – w Gorzowskim Centrum Medycznym Medi Raju również w soboty!

Od kilku tygodni diagnostyka w Medi Raju przy Górczyńskiej jest dostępna także w soboty. To nie koniec udogodnień dla pacjentów – we wszystkie soboty w miesiącu przyjmuje kardiolog, pediatra oraz masażysta. Potrzebujesz dobrego lekarza? Medi Raj to idealne miejsce.

Dotąd kardiolog w Medi Raju przyjmował tylko w wybrane soboty – pacjenci od dawna sygnalizowali, że potrzeby są większe. Chodzi o gorzowian bądź okolicznych mieszkańców, którzy choćby z powodu obowiązków zawodowych nie są w stanie dotrzeć do lekarza od poniedziałku do piątku.

Wizyty u lekarza w soboty już są możliwe – kardiolog przyjmuje przez cały dzień. Uwaga! Medi Raj rozszerza również o sobotę dostęp do konsultacji pediatry. W przypadku obu specjalności obowiązują zapisy.

Rejestracja:

95 78 35 200

95 78 35 500 

Przypomnijmy, że także we wszystkie soboty działają RTG (8.00-13.00), punkt pobrań (8.00-11.30) oraz USG ponadto można wykonać szczepienia przeciw Covid-19 (8.00-12.00), testy PCR oraz testy antygenowe.

Lekarze przypominają, że odpowiednio wczesne wykrycie choroby nie tylko ratuje zdrowie, dobrą kondycję, także przedłuża życie.

 

Badania laboratoryjne

tu znajdziesz listę badań laboratoryjnych Medi Raju 

www.medi-raj.pl/badania-laboratoryjne

 

RTG

tu znajdziesz więcej informacji o RTG Medi Raju 

www.medi-raj.pl/rtg

 

Pełna oferta badań oraz usług diagnostycznych dostępna także w rejestracji medycznej Medi-Raju.

Więcej informacji i zapisy:

95 78 35 200

95 78 35 500