Noworoczne postanowienia? – SCHUDNĘ! ZRZUCĘ KILKA KG!

Noworoczne postanowienia? – SCHUDNĘ! ZRZUCĘ KILKA KG! Znasz to?

Teraz możesz zrobić to dużo łatwiej i szybciej – z pomocą terapii łączonych – LIPOLIZY INIEKCYJNEJ I KARBOKSYTERAPII.
REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I CELLULITU !!

Redukcja miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej na ciele oraz cellulitu (pośladki, uda, brzuch, boczki, kolana, ramiona) – w terapii skojarzonej KARBOKSYTERAPIA medycznym dwutlenkiem węgla I LIPOLIZA INIEKCYJNA preparatem Lipolax+.

obszary zabiegowe: 

  • podwójny podbródek; chomiki
  • ramiona;
  • brzuch;
  • boczki;
  • plecy;
  • uda (wewnętrzna strona, zewnętrzna strona tzw. bryczesy);
  • pośladki;
  • kolana.

https://medi-raj.pl/modeowanie-sylwetki/

Karboksyterapia osłabia komórki tłuszczowe urazem ciśnieniowym w trakcie podawania gazu. CO2 w organizmie częściowo przekształca się w kwas węglowy, który mechanicznie uszkadza i rozpuszcza komórki tłuszczowe, wzmożony zostaje drenaż limfatyczny i cyrkulacja tlenu w obszarze zabiegowym, co w konsekwencji po serii zabiegów prowadzi do wymodelowania sylwetki i redukcji lokalnych złogów tłuszczowych.

Karboksyterapia jest jedyną metodą wpływającą na wszystkie czynniki odpowiedzialne za powstanie cellulitu. Dzięki kompleksowemu działaniu terapii, jest to najlepszy ze wszystkich dotychczasowych sposobów całkowitej redukcji cellulitu;
• Reakcją skóry na iniekcję dwutlenku węgla jest stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji elastyny
i kolagenu. Remodeling skóry rozpoczyna się od pierwszego zabiegu, włókna kolagenowe ulęgają skurczeniu, mikrokrążenie ulega poprawie lub wznowieniu, następuje odbudowa i odżywienie komórek, a skóra zostaje wygładzona i sprężysta;
•Podanie CO2 jest interpretowane przez organizm jako niedotlenienie i reaguje zwiększonym przepływem krwi w leczonym miejscu, tworząc nowe, drobne naczynia krwionośne co zapewnia wzrost ilości tlenu i czynników odżywczych w miejscu poddanym terapii;
• Poprawa krążenia i odżywienia tkanki powoduje, że komórki lepiej się regenerują. Następuje stymulowana produkcja kolagenu oraz poprawia
się retencja wody, a co za tym idzie zmniejszają się obrzęki;
• KARBOKSYTERAPIA UKIERUNKOWANA JEST NA POPRAWĘ FIZJOLOGII SKÓRY, DLATEGO OSIĄGA SPEKTAKULARNE EFEKTY
W REDUKCJI CELLULITU!!

Lipoliza natomiast usuwa z danego obszaru nagromadzoną tkankę tłuszczową preparatem Lipo lax+ – jest to innowacyjny koncentrat pozwalający na szybkie wymodelowanie sylwetki i usunięcie tkanki tłuszczowej z miejsc odpornych na działanie ćwiczeń fizycznych lub diety. To synergia dwóch najsilniejszych substancji o działaniu lipolitycznym obecnych na rynku wzbogacona o koktajl biorewitalizujący, preparat w aktywny sposób redukuje cellulit oraz lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową obrębie twarzy i ciała jednocześnie silnie kondycjonujący i pojędrniający tkanki.

Formuła Lipo Lax+ powoduje natychmiastowe rozpuszczenie tkanki tłuszczowej (lipolizę). W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” komórki pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi, z którą trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu. W efekcie zabiegowym nadmiar nagromadzonej tkanki zanika, a obwód miejsca zabiegowego widocznie maleje.

Skuteczne metody – lipoliza iniekcyjna &karboksyterapia! – REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ i CELLULITU, alternatywa dla chirurgicznej liposukcji!

Zabiegi są bezpieczne i nie wymaga żadnego przygotowania ani czasu rekonwalescencji.

Indywidualnie dobrane protokoły zabiegowe! tel. 608600883 (zadzwoń i umów się na bezpłatną wizytę w celu dobrania najlepszej terapii dla siebie)

Szczegóły, cennik i rezerwacja wizyt: https://www.moment.pl/nj61de

Lub zadzwoń tel. 608600883Instagram: beautyraj_mr
Facebook: beautyrajMR

https://medi-raj.pl/modeowanie-sylwetki/