Odchudzanie nigdy nie było tak proste!

Odchudzanie nigdy nie było tak proste! Teraz możesz zrobić to dużo łatwiej i szybciej – z pomocą terapii łączonych – LIPOLIZY INIEKCYJNEJ I KARBOKSYTERAPII. REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I CELLULITU !!

Redukcja miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej na ciele oraz cellulitu (pośladki, uda, brzuch, boczki, kolana, ramiona) – w terapii skojarzonej KARBOKSYTERAPIA medycznym dwutlenkiem węgla I LIPOLIZA INIEKCYJNA preparatem Lipolax+.

obszary zabiegowe: 

podwójny podbródek; chomiki; linia żuchwy
• ramiona;
• brzuch;
• boczki;
• plecy (okolice pod stanikiem);
• uda (wewnętrzna strona, zewnętrzna strona tzw. bryczesy);
• pośladki, okolica pod pośldkami;
• kolana. 

https://medi-raj.pl/modeowanie-sylwetki/

Karboksyterapia osłabia komórki tłuszczowe urazem ciśnieniowym w trakcie podawania gazu. CO2 w organizmie częściowo przekształca się w kwas węglowy, który mechanicznie uszkadza i rozpuszcza komórki tłuszczowe, wzmożony zostaje drenaż limfatyczny i cyrkulacja tlenu w obszarze zabiegowym, co w konsekwencji po serii zabiegów prowadzi do wymodelowania sylwetki i redukcji lokalnych złogów tłuszczowych.

Karboksyterapia jest jedyną metodą wpływającą na wszystkie czynniki odpowiedzialne za powstanie cellulitu. Dzięki kompleksowemu działaniu terapii, jest to najlepszy ze wszystkich dotychczasowych sposobów całkowitej redukcji cellulitu;
• 
Reakcją skóry na iniekcję dwutlenku węgla jest stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji elastyny
i kolagenu. 
Remodeling skóry rozpoczyna się od pierwszego zabiegu, włókna kolagenowe ulęgają skurczeniu, mikrokrążenie ulega poprawie lub wznowieniu, następuje odbudowa i odżywienie komórek, a skóra zostaje wygładzona i sprężysta;
•Podanie CO2 jest interpretowane przez organizm jako niedotlenienie i reaguje zwiększonym przepływem krwi w leczonym miejscu, tworząc nowe, drobne naczynia krwionośne co zapewnia wzrost ilości tlenu i czynników odżywczych w miejscu poddanym terapii;
• Poprawa krążenia i odżywienia tkanki powoduje, że komórki lepiej się regenerują. Następuje stymulowana produkcja kolagenu oraz poprawia
się retencja wody, a co za tym idzie zmniejszają się obrzęki;
• 
KARBOKSYTERAPIA UKIERUNKOWANA JEST NA POPRAWĘ FIZJOLOGII SKÓRY, DLATEGO OSIĄGA SPEKTAKULARNE EFEKTY
W REDUKCJI CELLULITU!!

Lipoliza iniekcyjna służy do nieinwazyjnego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej ciała. Jest sposobem na pozbycie się tłuszczu z uporczywego miejsca. Przeznaczona szczególnie dla osób, które pomimo stosowania diety i aktywności fizycznej nie mogą pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej. Zaledwie po jednym zabiegu mezoterapii lipolitycznej można pozbyć niechcianych, miejscowo nagromadzonych nadmiarów tk. Tłuszczowej, cellulitu i zwiotczeń skórnych. Wykonanie trzech zabiegów sprawi, że obwody zmaleją, a skóra stanie się gładsza i bardziej napięta. W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczą trzy zabiegi, aby zobaczyć spektakularne rezultaty terapii, porównywalne z efektami możliwymi do osiągnięcia poprzez chirurgię plastyczną. Jeżeli jednak tkanka jest gruba i obfita, ilość zabiegów musi być większa. Powtórzenie serii zabiegowej pogłębi i utrwali efekt. A połączenie z karboksyterapią wzmocni i przyspieszy efekty.

PREPARATY DO LIPOLIZY:

Lipo laxplus – jest to innowacyjny koncentrat pozwalający na szybkie wymodelowanie sylwetki i usunięcie tkanki tłuszczowej z miejsc odpornych na działanie ćwiczeń fizycznych lub diety. To synergia dwóch najsilniejszych substancji o działaniu lipolitycznym obecnych na rynku wzbogacona o koktajl biorewitalizujący, preparat w aktywny sposób redukuje cellulit oraz lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową obrębie twarzy i ciała jednocześnie silnie kondycjonujący i pojędrniający tkanki.

Formuła Lipo Lax+ powoduje natychmiastowe rozpuszczenie tkanki tłuszczowej (lipolizę). W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” komórki pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi, z którą trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu. W efekcie zabiegowym nadmiar nagromadzonej tkanki zanika, a obwód miejsca zabiegowego widocznie maleje.

Cincelar Plus – (ciało i twarz) Absolutna nowość w redukcji t k a n k i t ł u s z c z o w e j ! Hit na rynku medycyny i kosmetologii estetycznej, pozostawia daleko w tyle produkty obecne od kilku lat na rynku dzięki swojej innowacyjnej formule.

Cincelar Plus otwiera nową erę dla l i p o l i z y i n i e k c y j n e j. Kwas deoksycholowy, to główny składnik Cincelar Plus, jest pierwiastkiem obecnym w ludzkim ciele, stosowany głównie do emulgowania tłuszczu. Doskonale wpływa na usuwanie tkanki tłuszczowej. Kwas deoksycholowy jest substancją rozpuszczającą tłuszcz zatwierdzoną przez US FDA i ludzki kwas żółciowy, metaboliczny produkt uboczny bakterii jelitowych człowieka. Kwas dezoksycholowy w organizmie ludzkim jest stosowany do emulgowania tłuszczów które sa wchłaniane w jelicie.

Efekt usuwania tłuszczu przez Cincelar Plus wynika z niszczenia komórek tłuszczowych, a nie ich kurczenie się, jest półtrwałe i NIE MA ZJAWISKA JO-JO.

Cincelar Plus pobudza fibroblasty, produkujące kolagen, usuwa tłuszcze , poprawia wygląd i elastyczność skóry. Preparat jest produkowany zgodnie z zasadami GMP. W przypadku twarzy modeluje i wyostrza linię żuchwy, redukuje chomiki i podwójny podbródek.

Nie jest przeszkodą uczulenie na soję jak w PPC. Nie rozpulchnia skóry-ujędrnia ją.

Jedyny produkt wzmociony o witaminę B12 Efekt:

-natychmiastowy efekt spalania tkanki tłuszczowej

-zmniejszenie zbędnych lipidów i tłuszczu na twarzy lub ciele

-produkt indukujący zapewnia naturalną i ostrą linię twarzy

Zabiegi są bezpieczne i nie wymaga żadnego przygotowania ani czasu rekonwalescencji.

Indywidualnie dobrane protokoły zabiegowe!

Indywidualnie dobrane protokoły zabiegowe! tel. 608600883 (zadzwoń i umów się na bezpłatną wizytę w celu dobrania najlepszej terapii dla siebie)

Szczegóły, cennik i rezerwacja wizyt: https://www.moment.pl/nj61de

Lub zadzwoń 608 600 883Instagram: beautyraj_mr
Facebook: beautyrajMR

https://medi-raj.pl/modeowanie-sylwetki/