Podaruj MEDI VIP CARD na święta!

Wszechstronna, kompleksowa opieka lekarska na najwyższym poziomie w prezencie bożonarodzeniowym? To już możliwe!

MEDI VIP CARD to doskonały prezent na święta – między z innymi z tego powodu zarząd Medi Raju ją przygotował. Karta daje gwarancję przyjęcia do danego specjalisty w określonym przez pacjenta dniu pracy przychodni. Uprawnia też do rabatów, indywidualnej rejestracji oraz oczekiwania na lekarza w komfortowych warunkach.

Unikalna medyczna karta MEDI VIP CARD jest dostępna od kilku miesięcy – jej posiadacz ma do dyspozycji lekarzy (m.in. kardiologa, chirurga, radiologa, dermatologa, internistę i wielu innych specjalności) przyjmujących w przychodni Medi Raj przy Górczyńskiej 17. Ponadto Karta VIP daje gwarancję przyjęcia pacjenta do danego specjalisty w określonym przez pacjenta dniu pracy Medi Raju. Ponadto uprawnia do indywidualnej rejestracji oraz oczekiwania na lekarza w komfortowych warunkach. Dodatkowym atutem Karty VIP są rabaty udzielane przy jej zakupie bądź w trakcie jej obowiązywania.

Zarząd przychodni oferuje kartę VIP Medi Raju pracodawcom, którzy w oryginalny sposób chcą docenić najlepszych klientów czy też pracowników. Limitowana liczba takich kart może trafić również do indywidualnych osób. Wartość kart opiewa na kwoty od 250 do 2500 pln.

skontaktuj się bezpośrednio po szczegóły oferty – 501 937 004 lub sprzedaz@medi-raj.pl