Zarząd Medi Raju nawiąże współpracę z lekarzami

  • Post category:Aktualności

 

Przychodnia przy Górczyńskiej otwiera przestrzeń dla specjalistów. Jedna z propozycji polega na wynajmie pomieszczeń wraz obsługą rejestracji. To wariant przygotowany dla lekarzy ceniących niezależność. Opcji dostosowanych do potrzeb jest znacznie więcej.

Placówka przy Górczyńskiej to jedyna w Gorzowie tak duża prywatna inwestycja w leczenie. Obecnie ma kilkunastu wysokiej klasy specjalistów. Medi Raj to odpowiedź na zapotrzebowanie – w mieście bez przerwy jest deficyt usług lekarskich na wysokim poziomie zorganizowanych w jednej, funkcjonalnej placówce medycznej wybudowanej w wysokim standardzie.

Wygodna przestrzeń dla pacjentów i lekarzy

Zarząd Medi Raju zachęca do współpracy lekarzy – w ofercie są zróżnicowane, dostosowane do potrzeb specjalistów opcje. Może to być ścisła współpraca – lekarz przyjmuje w gabinecie Medi Raju, a przychodnia zabezpiecza pełną obsługę logistyczną. Jest też możliwość wynajmu gabinetu na wyłączność – Medi Raj zapewnia pacjentów i zaplecze organizacyjne. Wśród opcji jest również wynajem gabinetu na godziny, zgodnie z zasadą: Masz pacjenta – płacisz. Nie masz pacjenta – nie ponosisz żadnych kosztów.

Lekarze w propozycji Medi Raju odnajdą w pełni wyposażone gabinety. Są zlokalizowane w obiekcie wybudowanym specjalnie na potrzeby działalności medycznej, stąd są w pełni przygotowane na wieloaspektową opiekę nad pacjentem. Co ważne, centrum medyczne przy Górczyńskiej jest wszechstronnie dostosowane do komunikacji osób z ograniczeniami ruchowymi – z przestronną windą i szerokimi korytarzami.

Gabinety specjalistyczne

W budynku z powodzeniem od lat działają poradnie specjalistyczne – stomatologia, kompleksowa rehabilitacja lecznicza (fizykoterapia, kinezyterapia, masaże), medycyna estetyczna, badania laboratoryjne, cyfrowe zdjęcia RTG, badania USG. Budynek wyposażono we wszystkie media: Internet (łącze szerokopasmowe), TV oraz radiowęzeł. Obiekt jest także w pełni monitorowany.

W ramach współpracy z lekarzami Medi Raj zabezpiecza sprzątanie, zagospodarowanie odpadów medycznych. W części specjalizacji jest też dostępne użytkowanie sprzętu USG w zasobach placówki. W każdym wariancie współpracy dodatkowo kontraktowana jest rejestracja. Co ważne, każdy pacjent w przeddzień terminu wizyty jest potwierdzany telefonicznie przez pracowników rejestracji – lista jest na bieżąco aktualizowana, aby wizyty przebiegały płynnie.

Od 9 lat czyli od otwarcia, Medi Raj pozostaje najlepiej przygotowaną na przyjęcie pacjentów placówką niepubliczną w Gorzowie. Wielospecjalistyczne centrum świadczy najwyższej jakości usługi medyczne z diagnostyką m.in w dziedzinie kardiologii, urologii, ortopedii, neurologii, rehabilitacji.

szczegóły oferty – 501 937 004 lub sprzedaz@medi-raj.pl