Zaszczep się w tym tygodniu! Wolne terminy w Medi Raju!

Uwaga! W tym tygodniu w Medi Raju będą realizowane szczepienia przeciwko covid-19 dla grupy wiekowej 59-69. Są wolne terminy, zapisz się jeszcze dziś.

INFORMACJA O PRAWACH AUTORSKICH

Jeżeli jesteś we wspomnianej grupie i zdecydujesz się na szczepienie preparatem AstraZeneca to na swój termin po zarejestrowaniu będziesz czekać zaledwie kilka dni – najbliższe planowane szczepienia w Medi Raju AstrąZenecą już w środę, czwartek i piątek, 14-16 kwietnia.

Najważniejsze: AstraZeneca w 100% zapobiega ciężkiemu przebiegowi covid-19 i jest bezpieczna! Zapewniają o tym zarówno lekarze kwalifikujący na szczepienie, jak i najwyższej klasy specjaliści wirusolodzy, także Światowa Organizacja Zdrowia.

Ale to nie wszystko! W punkcie szczepień przeciwko covid-19 w Medi Raju wykonano już kilkaset szczepień preparatem AstraZeneca i nie odnotowano żadnych powikłań. To najlepszy dowód na to, że tej szczepionki nie trzeba się obawiać.

Co należy zrobić, aby zaszczepić się już w tym tygodniu?  

Medi Raj przy Górczyńskiej 17 udostępnia nowe terminy szczepień dla grupy wiekowej 59- 69 na dni 14-16 kwietnia. Rejestracja za pośrednictwem infolinii 989 lub przez konto e-pacjen. Podczas rejestracji należy zaznaczyć/zgłosić chęć szczepienia w punkcie szczepień Medi Raju we wskazanym wyżej terminie.

Przypominamy, AstraZeneca w walce z covidem-19 jest równie bezpieczna i skuteczna, co preparaty Moderny i Pfizera.