Lek. psychiatra Monika Petrus

specjalistka z 25-letnim stażem, m.in. z doświadczeniem w pracy na oddziałach psychiatrycznych oraz w PZP. Ukończyła Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z doskonałym wynikiem. Kierowała m.in. całodobowym oddziałem psychiatrycznym ogólnym.

Studia medyczne ukończyła 1995 roku. Po stażu podjęła pracę w szpitalu w Ciborzu, tam zrealizowała pierwszy stopień specjalizacji z psychiatrii. Kolejnym etapem aktywności zawodowej była praca w szpitalu w Międzyrzeczu – przez kilka lat pełniła obowiązki ordynator jednego z oddziałów. Była również dyrektorem ds. lecznictwa w szpitalu w Międzyrzeczu. Od dwóch lat leczy chorych w Gorzowie przy Walczaka – m.in. kierowała oddziałem psychiatrycznym żeńskim. Od pięciu lat prowadzi również gabinet psychiatryczny w Wałczu. Pani doktor ma też doświadczenie w pracy zagranicą – przez kilka lat pracowała w szpitalu w Szwecji, w Västerviku.

 

BADANIA I ZABIEGI

  • Leczenie zaburzeń psychosomatyczne,emocjonalne, zaburzenia pamięci i koncentracji.
  • Prowadzenie pacjentów z depresją, manią, nerwicą, z zaburzeniami odżywiania.
  • Leczenie zespołu lęku uogólnionego, zaburzeń osobowości, lęków i zaburzenia lękowych.

Wśród pacjentów są osoby z anoreksją, zaburzeniami psychicznymi, otępianiem, chorobą afektywną dwubiegunową, psychozą, fobią społeczną, zaburzeniem snu, z zespołem stresu pourazowego, zaburzeniem zachowania czy bulimią. Ale też chorzy na schizofrenię, zmagający się z uzależnieniami, fobiami, nerwicą natręctw, również z choroba Alzheimera.

TERMINY

grafik wizyt dostępny w rejestracji
tel. 95 78 35 200 lub 500 wew. 1

CENNIK

po wcześniejszym umówieniu konsultacja-
--