mgr Małgorzata Grochowska

– psycholog o specjalności klinicznej oraz w zakresie seksuologii – edukacji, terapii i opiniowania. Zajmuje się również wsparciem i pomocą osobom uzależnionym od alkoholu, z takimi osobami pracuje od kilkunastu lat. 

Poza psychologią kliniczną i seksuologią ma też wieloletnie doświadczenie medyczne – z wykształcenia jest aktywnym zawodowo ratownikiem medycznym. Łączy dwie dziedziny, co zwiększa efektywność pracy i współpracy z pacjentami. Jako psycholog zajmuje się leczeniem depresji u osób dorosłych i młodzieży, terapią par, problemami związanymi z seksualnością człowieka oraz wcześniej wspomnianym uzależnieniem od alkoholu. 

Stara się zawsze każdego klienta traktować indywidualnie w zależności od jego problemów i potrzeb. Wspiera osoby, które trafiają do jej gabinetu, motywuje do działania i zmiany. Pomaga w nakierowaniu pacjenta na właściwą drogę i właściwy tok myślenia. Pomaga przejść przez trudne emocje i uczucia. – Nie oceniam nikogo, za to wysłucham i doradzę bez względu na zaistniały problem. Wesprę każdą osobę, która poprosi mnie o pomoc. Wysłucham Cię zawsze, po prostu skontaktuj się ze mną i zacznij opowiadać swoją historię.

TERAPIA – ZAKRES USŁUG

  • terapia indywidualna, terapia par
  • problemy seksualne w związku, zaburzenia erekcji, zaburzenia orgazmu u kobiet i mężczyzn, zmniejszenie lub brak potrzeb seksualnych, awersja seksualna, kryzys małżeński/partnerski, dysforia płciowa, wchodzenie w sferę seksualności
  • okres adolescencji, inne dysfunkcje i zaburzenia seksualne

TERMINY

Gorzów Wielkopolski

Sobota9.00 - 14.00

Świebodzin

Piątek12.00 - 20.00

Ceny konsultacji seksuologicznych: 
– 60 minut dla jednej osoby – 200 pln
– 90 min dla par i rodzin – 300 pln