Valentyn Kravchuk

masażysta

Walentyn Kravchuk dyplomowany masażysta. Ukończył Szkołę Medyczną   w Heniczesk (Obwód Chersoński) i uzyskał tytuł masażysty. Ukończył również studia na Kamieniecko – Podolskim Uniwersytecie Narodowym na kierunku „Defektologia. Rehabilitacja społeczna”.

Od 2003 roku pracuje w Centrum Medycznym dla Dzieci w Kamieńcu – Podolskim. Posiada 24 letnie doświadczenie zawodowe z czego 20 lat pracuje z dziećmi w Centrum w Kamieńcu – Podolskim. Wykonuje wszystkie rodzaje masażu dla dorosłych i dzieci. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, również z noworodkami i niemowlętami. 

Zapraszamy na masaż rehabilitacyjny:

  • noworodki i niemowlęta z rozpoznaniem np. kręczu szyi; 
  • dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i nastolatków; 
  • niemowlęta w przypadku niedowładu kończyn dolnych i górnych, w przypadku mózgowego porażenia dziecięcego

Zapraszamy również na masaż jeśli Państwa dziecko:

  • doświadcza dysplazji stawów biodrowych (masaż + ćwiczenia na stawy);
  • różne zaburzenia postawy ciała;
  • konieczna jest rehabilitacja strefy karku z dodatkiem ćwiczeń dynamicznych;
  • potrzebuje porady dotyczącej masażu i ćwiczeń różnych dolegliwości stóp.

Prowadzi również rehabilitację po różnych urazach kończyn górnych i dolnych (zwichnięcia, złamania, nadwyrężenia ścięgien, po długotrwałej mobilizacji stawów).

Jeśli przebyliście Państwo choroby górnych dróg oddechowych w tym także COVID – 19 (zapalenie oskrzeli, tchawicy, płuc itp.), jesteście podczas okresu rekonwalescencji zapraszamy na masaż drenujący, który doskonale wspiera proces powrotu do zdrowia.

Zapraszamy Państwa na masaż jeśli doświadczacie różnych rodzajów bólu pleców, nerwobólu międzyżebrowego, osteochondrozy, zapalenia korzonków nerwowych, nerwobólu kulszowego itp. 

W gabinecie otrzymacie Państwo również pomoc w postaci terapii manualnej w przypadku różnych problemów z kręgosłupem, kończynami górnymi i dolnymi oraz bólami głowy różnego pochodzenia.

Nowością w naszej ofercie jest również propozycja usługi realizowanej w ramach Terapeutycznej Szkoły Rodzenia. Zapraszamy na masaż wszystkie Panie, które urodziły i mają stany zapalne piersi.

Walentyn Kravchuk zaprasza również na masaż relaksacyjny, ogólny, antycellulitowy, sportowy oraz masaż głowy w celu uwolnienia od stresu.

TERMINY

CENNIK