Rejestracja telefoniczna:
tel. 608600883
95 7835 200 wew. 4

Instagram: beautyraj_mr
Facebook: beautyrajMR

Szczegóły, cennik, rezerwacja wizyt online

ZABIEG WYKONASZ: BeautyRaj Gorzów Wlkp.
ul. Górczyńska 17 (Mediraj) 3 piętro, gabinet 301

Redukcja miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej na ciele oraz cellulitu (pośladki, uda, brzuch, boczki, kolana, ramiona) – w terapii skojarzonej KARBOKSYTERAPIA I LIPOLIZA INIEKCYJNA preparatem Lipolax+.

Karboksyterapia poprawia elastyczność i napięcie skóry, odnawia komórki skóry i stymuluje syntezę kolagenu co przyczynia się do wygładzenia powierzchni skóry i zmniejszenia widoczności cellulitu, a także wpływa na likwidację kmórek tłuszczowych. Lipoliza usuwa z danego obszaru nagromadzoną tkankę tłuszczową.

Lipo lax+ to innowacyjny koncentrat pozwalający na szybkie wymodelowanie sylwetki i usunięcie tkanki tłuszczowej z miejsc odpornych na działanie ćwiczeń fizycznych lub diety.

Lipo lax to synergia dwóch najsilniejszych substancji o działaniu lipolitycznym obecnych na rynku wzbogacona o koktajl biorewitalizujący, preparat w aktywny sposób redukuje cellulit oraz lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową obrębie twarzy i ciała jednocześnie silnie kondycjonujący i pojędrniająci tkanki.

Preparat niszczy komórki tłuszczowe w sposób naturalny, poprzez złożoną sekwencje reakcji enzymatycznych prowadzących do apoptozy adipocytów (obumarcia komórek tłuszczowych).

Pracuję tylko na certyfikowanych preparatach i medycznym, certyfikowanym dwutlenku węgla.

ZABIEG WYKONASZ:

BeautyRaj Gorzów Wlkp. ul. Górczyńska 17 (Mediraj)
BeautyRaj Poznań ul. Obornicka 227
tel. 608600883