Wszystkie opinie pochodzą z serwisu znanylekarz.pl


Stanisław Czeszak urolog

“Cała wizyta bardzo profesjonalna,wysłuchanie pacjenta,analiza wyników,szczegółowe badanie,postawienie diagnozy,fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny,znający zagadnienia,miły. Polecam !!!” 
Piotr WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

“Wspaniały lekarz. Przyznaję, perspektywa badania urologicznego budziła pewne poczucie skrępowania, jednak to szybko minęło – doktor Czeszak jest niezwykle taktowny. Olbrzymi szacunek do pacjenta,po ludzku sympatyczny, a przy tym kompetentny. Szybko odkrył źródło problemów. Zdecydowanie polecam każdemu.” 
przeplatanekolorami WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

“Profesjonalne podejście do pacjenta, a co najważniejsze szybka diagnoza.Polecam wizytę u Pana Doktora.”
szczepaniak.krzys WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

“Byłam na wizycie u Pana doktora i polecam wszystkim!! Świetny kontakt z pacjentem, a co najważniejsze trafna diagnoza.” 
Magdalena N.•

“Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza, a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam wizytę u Pana Doktora.”
Marta Kamińska •

 

Małgorzata Niewiadomska psycholog

“Bardzo miła i fachowa pomoc . Czułam ze pani doktor wie z czym ma problem i bardzo mi pomogła . Polecam serdecznie” 
ana132 WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

“Niby wszystko jest dla nas takie oczywiste i wiadome, ale mimo to, nic nie zastąpi sytuacji kiedy osoba obserwująca Cię z boku nie powie “tego” głośno i nie nazwie pewnych rzeczy “po imieniu”. Razem z synem wyszliśmy z wizyty u Pani Małgorzaty Niewiadomskiej zadowoleni a co o wiele ważniejsze natchnieni. Serdecznie polecam tą Panią psycholog!!!”
Gosia WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

“Szczerze polecam spotkania z Panią psycholog Małgorzatą Niewiadomską. Prawie całą naszą patchworkową rodziną” skorzystaliśmy z całościowej sesji terapeutycznej (dwoje dorosłych i 10-latek), będąc w sytuacji trudnej zarówno dla dziecka, jak i dla nas. Podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej zderzyliśmy się z kompletną, i jak się wówczas nam wydawało, bardzo surową diagnozą naszej sytuacji. Uświadomienie sobie pewnych wypieranych przez lata słabości i doświadczeń, pozwoliło na zrobienie kroku do przodu już po pierwszej wizycie. Każde kolejne spotkanie rzucało nowe światło na niemal wszystkie doskwierające nam na co dzień problemy wychowawcze i emocjonalne, otwierało dziecko na radzenie sobie z trudnościami, dodawało nam wszystkim siły do budowania aktywnych postaw, a przede wszystkim działań wobec problemów. Udało się poradzić z zachowaniami, będącymi zaburzeniami na poziomie podświadomości, wyeliminować wiele blokad, radzić sobie ze stresem, lękami, złością, histerią, itp. Pani psycholog pokazała nam wszystkim drogę, podpowiadała które metody wybrać, niczego przy tym nie narzucając. Pani psycholog prowadziła aktywny dialog, “przetestowała” nas, przy każdym spotkaniu wykorzystując do tego zabawę i angażując nas w interakcje. Zamknięte na zmiany dziecko, po spotkaniach zaczęło stawiać czoła lękom. Czekało na wizyty, z chęcią udając się na nie i bez żalu rezygnując z ulubionych treningów na rzecz terapii. Wcześniejsze terapie u innych psychologów kończyły się fiaskiem i bezradnością. Dziecko było niechętne do nich i nie ukrywało, że sprawiają one mu ogromny stres. 
Przed nami jeszcze długa droga, zanim osiągniemy wymarzony stan harmonii emocjonalnej. Jednak dzięki Pani Małgorzacie wiemy nareszcie, co i w jaki sposób musimy “przepracować”. Z całą pewnością będziemy kontynuować spotkania za jakiś czas. Tymczasem bardzo dziękujemy i polecamy nie tylko rodzicom, ale przede wszystkim dzieciom spotkania z Panią Małgorzatą.”
Irmina Balcerek •

 

Urszula Ostrowska neurolog

“Lekarz idealny spedzil zemna duzo czasu odpowiedzial na wszystkie nurtujące pytania podpowiedzial wytlumczyl dziekuje” daminka21WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

“Pani doktor z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta. Zleciła diagnostykę uzupełniającą i poinformowała o leczeniu i pomocy, by ulżyć w bólu. Lekarz zaangażowany w problem pacjenta, bardzo pomocny. Pani doktor poświęciła bardzo dużo czasu, by zgłębić problem i ulżyć dolegliwościom. Fachowość lekarza i serce terapeuty :)”
Katarzyna WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

“przesympatyczny fachowiec !Bardzo przystępny lekarz.Służy radą i pomocą! Jest niezastąpionym lekarzem!To wzór dla innych :-)” 
Krystyna Miszczyk 

“Jeszcze nie widziałam lekarza w tej naszej chorej służbie zdrowia, który jak Pani doktor przyjmuje swoich pacjentów. Nie słyszałam ( a znam trochę ludzi leczących się u Pani Doktor), aby odmówiła komukolwiek przyjęcia pacjenta który nie był zarejestrowany a jest cierpiący w dniu w którym przyjmuje. Przyjmuje do ostatniego pacjenta, często po godzinach pracy. Jest nie miła, ale przemiła, kompetentna i nikomu nie odmawia dodatkowych badań, co często zdarza się u innych lekarzy. To jest lekarz z POWOŁANIA!!!!” 
Zofia.bielsk@wp.pl•

Tomasz Urbanik kardiolog

“Pan doktor bardzo miły i uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia, przeznacza na pacjenta tyle czasu ile potrzeba.” 
km983 WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

“Bardzo kompetentny. Nie zerka na zegarek, ma czas by wszystko wyjaśnić i wytłumaczyć. Wystarczył rzut oka na wyniki badań by dostrzec to, czego nie widzieli inni.” 
agata.aa WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

“Goraco polecam Pana Doktora Urbaniaka. Pierwszy raz spotkalam sie z tak otwartym , zyczliwym lekarzem! Napewno nie bylam u niego ostatni raz!!! Goraco polecam!!!” 

“Jestem zadowolona z wizyty bardzo uprzejmy iprzyjemny pan z którym można porozmawiac na tematy kardiologiczne”
józef WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

“Myślę, że lepszego kardiologa w Gorzowie nie ma! Szczerze polecam!!!!Konkretny, rzeczowy, sumienny, wszystko wytłumaczy!!! Odpowiada na każde zadane pytanie. Polecam!!!!”
Anna Kuśmider

“Kontakt z Panem Doktorem Tomaszem miałam pierwszy raz. Uważam, że właściwie zajmuje się pacjentem. Robi ogólny wywiad i dopiero podejmuje dalsze kroki i leczenie. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Odpowiada na wszystkie zadane pytania. Będę kontynuować dalsze leczenie u Pana Doktora. Dziękuję”
mdm WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

“Profesjonalista, bardzo ludzkie podejście do pacjenta, sympatyczny jako człowiek. Konkretne badania, diagnoza, wytłumaczył mi jakie mam problemy z sercem, jakie są plusy i minusy, co powinienem zrobić by było lepiej. Mogę polecić z całą pewnością.”
Damian WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

“Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta z uśmiechem na twarzy. Co tu dużo mówić… właściwa osoba na właściwym miejscu! Polecam z całego serca :)”
agatka2812 WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

“Jestem bardzo zadowolona, lekarz był życzliwy, rzetelny, dawał jasne wyjaśnienia dotyczące stanu zdrowia i konkretne zalecenia +” 
ewelinkaipawel WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

“Profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Bardzo miła atmosfera podczas wizyty. Jasny i przyswajalny
sposób opisu choroby, podany przez lekarza. Polecam.” 
mar1156 WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•