Sylwia Zabłocka

Od kilku lat z pasją prowadzę gabinet zabiegów kosmetycznych i estetycznych na twarz i ciało.
Zajmuję się głównie biorewitalizacją skóry twarzy, okolicy oczu, szyi, dekoltu, zabiegami na ciało (redukcja tkanki tłuszczowej nadmiernie zlokalizowanej na ciele i twarzy; redukcja cellulitu, rozstępów, blizn, wiotką skórą) owłosioną skórę głowy – głównie w terapiach łączonych.

Zawodowo od ponad 20 lat funkcjonuję w obszarze rynku medycznego i szeroko pojętej strefie beauty.
Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu prawa pracy na UAM Poznań, oraz z Zarządzania Podmiotami Medycznymi na AE Poznań, co wykorzystałam do zdobycia wieloletniego doświadczenie w pracy w publicznych
i prywatnych podmiotach leczniczych. Ugruntowało to moja wiedzę w zakresie zarządzania, zatrudniania, optymalizacji procesów organizacyjnych, marketingowych, higieniczno-sanitarnych oraz finansowych. 

Oprócz wykształcenia i zamiłowania do kosmetyki ważne jest dla mnie bezpieczeństwo klienta dlatego dodatkowo posiadam wykształcenie techniczne w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także w zakresie sterylizacji medycznej, obecnie w trakcie studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego. Jestem również instruktorem praktycznej nauki zawodu w szkołach dla dorosłych na kierunkach kosmetycznych, podologicznych, oraz zajęć z zakresu bhp, a także szkoleniowcem. Przygotowuję słuchaczki do państwowego egzaminu zawodowego. 
Jestem Certyfikowanym operatorem aparatury karboksyterapii przy użyciu medycznego dwutlenku węgla, uczestniczką wielu certyfikowanych szkoleń co wykorzystuję do przygotowania indywidualnych terapii łączonych.
Zapraszam na konsultację w celu dobrania odpowiedniej terapii na Twój problem.

FB: akademiaurodygorzow
Tel. 608600883