Rejestracja telefoniczna:
tel. 608600883
95 7835 200 wew. 4

Instagram: beautyraj_mr
Facebook: beautyrajMR

Szczegóły, cennik, rezerwacja wizyt online

ZABIEG WYKONASZ: BeautyRaj Gorzów Wlkp.
ul. Górczyńska 17 (Mediraj) 3 piętro, gabinet 301

Masaż liftingujący GUA-SHA

Masaż Gua Sha to starożytna chińska technika uzdrawiająca stosowana do uwolnienia swobodnego przepływu limfy, wzmocnienie osłabionych mięśni (efekt liftingu), a także wygładzania skóry (redukcja zmarszczek). Masaż Gua Sha pomaga pozbyć się worków i cieni pod oczami, a także rozjaśnić zmiany w kolorycie skóry. Gua Sha traktowana jest jako naturalny botoks medycyny wschodu.

Masując twarz stosuje się bardzo lekki ucisk, bardziej niż nacisk istotny jest przy tym masażu kierunek, w którym przesuwamy naszą płytkę – wzdłuż naszych meridian i odprowadzając zgromadzone płyny do węzłów chłonnych.

Zabieg doskonale porusza zastaną limfę, wraz z którą pozbywamy się toksyn z organizmu. Wzmacnia osłabione mięśnie, wygładza skórę redukując widoczność zmarszczek. Dzięki niemu nasza skóra staje się bardziej napięta, odżywiona i nabiera pięknego koloru. Masaż płytką rozluźnia nasze mięśnie, a dobrze zastosowany może wyleczyć nawet zaburzenia czynności stawów skroniowo żuchwowych.

Aby osiągnąć dobre efekty, istotnym jest, abyśmy wykonywali zabieg 1-2 razy w tygodniu. Wtedy możemy poznać jego pełną moc, ponieważ efekty się kumulują.

Przebieg masażu Gua Sha

W naszym SPA masaż Gua Sha traktujemy rytualnie. Rytuał rozpoczyna się z poczęstowania klienta herbatką kwiatową i wieloetapowym aromatycznym oczyszczeniem skóry. Usuwamy makijaż, nakładamy peeling enzymatyczny, tonizujemy skórę wodą kwiatową .

Następnie przechodzimy do głównego etapu, czyli masażu techniką Gua Sha na Night  boosterze. A na zakończenie nakładamy maskę. Skóra rozgrzana masażem doskonale wchłania dobroczynne składniki aktywne zawarte w masce, a dodatkowo wycisza skórę.

Preparaty wykorzystywane podczas rytuału oczyszczenia skóry:

pianka na bazie tenzydu cukrowego Sigma Line
Peeling enzymatyczny normal & sensitive skin na bazie kwasu salicylowego 1% oraz ekstraktu lajma 
woda kwiatowa
Skórę tonizujemy wodą kwiatową.Wody kwiatowe Pandhy’s to produkt pierwszego etapu destylacji.

Masaż wykonujemy na

Night Boosterze Jest idealny do skóry z pierwszymi oznakami starzenia, a nawet do cery wrażliwej.
płytką z rogu bawoła 

Booster to kosmetyk na bazie skwalenu, który zawiera wyciągi roślin leczniczych. Stymuluje wewnętrzny metabolizm, zwiększa ogólną aktywność komórek skóry, wzmacnia produkcję energii. Wspomaga eliminację toksyn, zwiększa mikrokrążenie krwi w skórze.

Spowalnia ogólne utlenianie komórek, ogranicza powstawanie wolnych rodników. Booster poprawia kolor skóry, przywraca naturalny blask. 

Zwiększa również syntezę włókien skóry właściwej.

Maskę kosmetyczka dobieramy do aktualnych potrzeb skóry.

HYDROLIFTING TERAPIA

Zabieg łączy w sobie masaż dla korekcji problemów estetycznych , który jest wykonany plastyczną masą żelu cukrowego. Ten rodzaj masażu posiada szereg korzystnych właściwości w porównywaniu do innych metod wykonywania masażu. 

Żel cukrowy, który stosujemy do masażu ma unikatowę wlaściwości, jest hipoalergiczny i może być stosowany u osób, który mają alergie na komponenty skladników mieszanek do masażu.

Konsystencja żelu i technika wykonywania masażu aktywno stymulują mikrokrążenie krwi. 

oczyszcza górną  warstwę skóry od martwych komórek i zanieczyszczeń
usuwa obrzęki, polepsza przepływ limfy i cyrkulacje krwi
Ma wyraźne działanie przeciwstarzeniowe, efekt liftingu, spłyca zmarszczki 
Skóra głęboko nawilżona za pomocą żelu cukrowego

Przebieg masażu 
Usuwamy makijaż, nakładamy peeling enzymatyczny, tonizujemy skórę wodą kwiatową dobieramy  według rodzaju skóry. Następnie przechodzimy do masażu żelem cukrowym. A na zakończenie nakładamy maskę z błota mineralnego Georgikon dodając mieszankę olejków według potrzeb skóry. Skóra oczyszczona i rozgrzana masażem doskonale wchłania dobroczynne składniki aktywne zawarte w masce, a dodatkowo wycisza skórę , odmładza, usuwa niedoskonałości.

Preparaty wykorzystywane podczas rytuału
oczyszczenia skóry:

  • pianka na bazie tenzydu cukrowego Sigma Line
  • Peeling enzymatyczny dobieramy  według rodzaju skóry.
  • woda kwiatowa według rodzaju skóry.

Po upłynięciu czasu usuwamy peeling letnią wodą .
Skórę tonizujemy wodą kwiatową.Wody kwiatowe Pandhy’s to produkt pierwszego etapu destylacji. 

Masaż wykonujemy na

  • Massage sugar gel  żel do masażu zawiera glukozę medycznej czystości, która przenika w  warstwy skóry i dogłębnie nawilża ją. Oprócz tego doskonale oczyszcza skórę od martwych komórek. W naszym przypadku jest doskonałym przewodnikiem dla składników aktywnych, które bedzie zawierac nasza maseczka.
  • Maska z błota mineralnego Georgikon + mieszanka olejków + krem.

ATRAUMATYCZNE OCZYSZCZANIE TWARZY

Oczyszczanie twarzy jest najpopularniejszą procedurą w salonach kosmetycznych. Ktoś robi to regularnie, ale ktoś wciąż boi się tak agresywnej interwencji, preferując procedury domowe. Wynika to z faktu, że wiele osób nadal wierzy, że czyszczenie jest niezwykle nieprzyjemnym procesem, po którym nadal występują zaczerwienienia. Nie dotyczy to atraumatycznego czyszczenia twarzy. W trakcie zabiegu nie uszkadzamy skórę, ale skutecznie usuwamy martwe komórki naskórka i zwalczamy niedoskonałości.

Po tym nie zobaczysz żadnego silnego zaczerwienienia, obrzęku lub innych niepożądanych konsekwencji, które mogą wystąpić przy agresywnym czyszczeniu mechanicznym. Po usunięciu górnej warstwy naskórka i zatyczek łojowych skóra zaczyna świecić i zachwycać tonem i energią. Zabieg jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Różnorodność profesjonalnych kosmetyków stosowanych do czyszczenia czyni tę procedurę naprawdę uniwersalną.

W trakcie zabiegu na 1,5 godziny Ty zanurzasz się w klimat pełnego relaksu i odprężenia

  • przywraca twarzy równy i zdrowy kolor skóry
  • usuwa obrzęki
  • oczyszcza  i zwęża pory
  • zmniejsza widoczność zmarszczek mimicznych
  • odżywia i nawilża skórę

Przebieg zabiegu

Usuwamy makijaż, tonizujemy skórę. Następnie przechodzimy do masażu żelem cukrowym. Następnie wykonujemy czyszczenie twarzy używając kulkę pasty cukrowej owiniętą a płatek włókninowy. A na zakończenie nakładamy maskę z błota mineralnego Georgikon dodając mieszankę olejków według potrzeb skóry. Skóra dogłębnie oczyszczona doskonale wchłania dobroczynne składniki aktywne zawarte w masce. Maska dodatkowo wycisza skórę , odmładza, usuwa niedoskonałości, niweluje stany zapalne, usuwa przebarwienia i zaczerwienienia. 

Preparaty wykorzystywane podczas rytuału oczyszczenia skóry:

pianka na bazie tenzydu cukrowego Sigma Line
skórę tonizujemy wodą kwiatową.Wody kwiatowe Pandhy’s to produkt pierwszego etapu destylacji. 

Masaż wykonujemy na:

Massage sugar gel  żel do masażu zawiera glukozę medycznej czystości, która przenika w  warstwy skóry i dogłębnie nawilża ją. Oprócz tego doskonale oczyszcza skórę od martwych komórek. W naszym przypadku jest doskonałym przewodnikiem dla składników aktywnych, które bedzie zawierac nasza maseczka. Po zakończeniu nakładamy maseczkę.
Maska z błota mineralnego Georgikon + mieszanka olejków+ krem.

Wskazania do zabiegu : czarne kropki, płytkie pory, tępa cera, powiększone pory. Powtarzać co 4-5 tygodni.

Przeciwwskazania : aktywne stany zapalne, oparzenia, rany

Po zabiegu atraumatycznym oczyszczaniu twarzy nie używaj kosmetyków  kolorowych, nie narażaj się na aktywne słońce.