Rejestracja telefoniczna:
tel. 608600883
95 7835 200 wew. 4

Instagram: beautyraj_mr
Facebook: beautyrajMR

Szczegóły, cennik, rezerwacja wizyt online

ZABIEG WYKONASZ: BeautyRaj Gorzów Wlkp.
ul. Górczyńska 17 (Mediraj) 3 piętro, gabinet 301

WYSZCZUPELENIE TWARZY poprzez redukcję tkanki tłuszczowej na twarzy ( podwójny podbródek, chomiczki) w terapii skojarzonej KARBOKSYTERAPIA I LIPOLIZA INIEKCYJNA preparatem Lipo Lax VL:

Karboksyterapia poprawia elastyczność i napięcie skóry, odnawia komórki skóry i stymuluje syntezę kolagenu co przyczynia się do wygładzenia powierzchni skóry i zmniejszenia widoczności cellulitu, a także wpływa na likwidację kmórek tłuszczowych. Lipoliza usuwa z danego obszaru nagromadzoną tkankę tłuszczową.

Najnowsza formuła Lipo Lax VL to połączenie najsilniejszej substancji lipolitycznej z innowacyjnym kompleksem peptydów biomimetycznym o silnym działaniu zagęszczającym skórę.

Preparat aktywuje naturalny metabolizm lipidów i wywołuje intensywne procesy lipolizy, co powoduje szybkie rozpuszczanie podskórnej tkanki tłuszczowej i lifting konturów twarzy – podwójnego podbródka i chmiczków..

Głównym składnikiem aktywnym jest fosfatydylocholina, powodująca rozpuszczenie trójglicerydów w komórkach tłuszczowych, a także spowalniająca ich późniejsze wiązanie.

 

Pracuję tylko na certyfikowanych preparatach i medycznym , certyfikowanym dwutlenku węgla.

ZABIEG WYKONASZ:

BeautyRaj Gorzów Wlkp. ul. Górczyńska 17 (Mediraj)
BeautyRaj Poznań ul. Obornicka 227
tel. 608600883